Njure skrivbord, 1950-talet.

Njure skrivbord, 1950-talet.
2674853. Njure skrivbord, 1950-talet.

Njurskrivbord från 1950-talet. Träkonstruktion Skrivbord med njurformad bordsskiva på 4 koniska runda träben. Utrustad med lådor och hyllor under. Bordsyta belagd i svart högglansig plast.

cca H 76 cm x B 120 cm x D 60 cm.

Det finns tecken på ålder och användning. repor, skrubbsår och stötar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 979