SERVERINGSSTÄLL, string/rotting, 1960-tal.

2674830. SERVERINGSSTÄLL, string/rotting, 1960-tal.

Höjd 69 cm.
Storlek 50 x 30 cm.

Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69 cm.
Storlek 50 x 30 cm.

Repor, märken.

Antal besök: 387