HALVBORD med klaff, sent 1800-tal.

267466. HALVBORD med klaff, sent 1800-tal.

Längd 118, bredd 115, höjd 75.

Omfattande skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 911