MATSALSSKÅP, vitmålat, rokokostil, 1900-talets första hälft.

267436. MATSALSSKÅP, vitmålat, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Längd 123, bredd 59, höjd 201 cm.

Slitage och färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 927