SALVADOR DALI (1904-1989). Kvinna med chef för rosor.
267426. SALVADOR DALI (1904-1989). Kvinna med chef för rosor.
Färglitografi på handgjort papper, handnumrerad 1780/2000 med blyerts och signerad nedre högra (fax), torrstämpel Atelier Jobin Paris 1984
50 x 65,5 cm.
50 x 65,5 cm.