MATSALSSKÅP, ek, 1700-tal.

MATSALSSKÅP, ek, 1700-tal.
267411. MATSALSSKÅP, ek, 1700-tal.

Längd 145, bredd 53, höjd 180 cm.

Slitage och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 291