VAS i glas, dekor av blommor samt rutmönster.

267410. VAS i glas, dekor av blommor samt rutmönster.

Höjd 30,5 cm.
Diameter 19 cm.

Nagg.
Avlagringar.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30,5 cm.
Diameter 19 cm.

Nagg.
Avlagringar.
Repor.

Antal besök: 708