PORSLINSFÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal.

267402. PORSLINSFÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal.

Lockpokal, Italien.
Figuriner, ett par.
Skål, von Shierholz, Tyskland.
Figurin, Dresden.
Höjd ca. 15-40 cm.

Skål, figurin med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lockpokal, Italien.
Figuriner, ett par.
Figurin, Dresden.
Höjd ca. 15-40 cm.

Skål, figurin med nagg.

Antal besök: 513