STOLAR, ett par, Örebro Stolfabrik, 18/1900-tal.

267388. STOLAR, ett par, Örebro Stolfabrik, 18/1900-tal.

Perforerad sits.

Bruksslitage, ställvis grovt. Sprickbildning i sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Perforerad sits.

Antal besök: 2 097