BENGT WINBERG. "Befriat tecken", olja på duk, signerad.

267322. BENGT WINBERG. "Befriat tecken", olja på duk, signerad.

59 x 80 cm.

färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 80 cm.

färgbortfall.

Antal besök: 4 369