AXEL SJÖBERG (1866-1950). Stockholms skärgård, natt, olja på duk, signerad Axel Sjöberg, något otydligt daterad- 1890-tal.

2672705. AXEL SJÖBERG (1866-1950). Stockholms skärgård, natt, olja på duk, signerad Axel Sjöberg, något otydligt daterad- 1890-tal.

Ca 47x61 cm.

Hål, skadad duk, stötmärken, färgbortfall, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 47x61 cm.

Antal besök: 524