HANDSPEGEL & STÄMPEL, tenn, 1920/30-tal.

2672646. HANDSPEGEL & STÄMPEL, tenn, 1920/30-tal.

Handspegel, diameter ca 11,5 cm,
Sigillstämpel, höjd ca 8 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sigillstämpel, höjd ca 8 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 448