RINGAR, Hänge samt örhängen, 18 K.

267230. RINGAR, Hänge samt örhängen, 18 K.

Allt stämplat 18 K. Vikt 6,7 gram.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 603