HANDVÄSKA, Gucci, 1980-tal.

HANDVÄSKA, Gucci, 1980-tal.
267222. HANDVÄSKA, Gucci, 1980-tal.

Monogrammönstrad kanvas, justerbar axelrem.
Märkt samt numrerad på insida, GUCCI Accessory Collection, Made in Italy, 89 02 018.
Höjd 15,5 cm.
Längd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15,5 cm.
Längd 22 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 225