TEXTILIER, 6 delar, 1900-talets första hälft.

26721. TEXTILIER, 6 delar, 1900-talets första hälft.

Motiv med Rödluvan och vargen.

Smärre slitage, en del ihopsydd av 3 st mindre delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 873