LUFTGEVÄR, Air Rifle, model B3-2, Kina, 1900-tal.

2671657. LUFTGEVÄR, Air Rifle, model B3-2, Kina, 1900-tal.

Längd ca 103 cm. Med sikte. Originalkartong medföljer.

Ej fullständigt genomgånget. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 938