FASKINKNIV, Johan Svengren, Eskilstuna, 1800/1900-tal.

267155. FASKINKNIV, Johan Svengren, Eskilstuna, 1800/1900-tal.

Fäste i trä och mässing. Balja i läder med mässingsbeslag. Längd ca. 58 cm. Bladets längd ca. 43,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 685