SCHACKSPEL, orientaliskt, 1900-tal.

267148. SCHACKSPEL, orientaliskt, 1900-tal.

Bräde, ca. 48x47 cm.
Pjäser.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bräde, ca. 48x47 cm.
Pjäser.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 013