GUNNAR NYLUND. Hänkelvas i stengods, signerad GN, Rörstrand, 2:a sortering.

267135. GUNNAR NYLUND. Hänkelvas i stengods, signerad GN, Rörstrand, 2:a sortering.

Höjd 34 cm
Stämplad Rörstrand och signerad GN.

Bruksskick, repor, fläckar.

Gunnar Nylund (1904–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm

Bruksskick, repor, fläckar.

Gunnar Nylund (1904–1997)

Antal besök: 2 332