BORD MED LÅDA, empirestil, 1900-talets första hälft.

267133. BORD MED LÅDA, empirestil, 1900-talets första hälft.

Lyrformad fot.
Ca. längd 59, bredd 48, höjd 67 cm.

Ytskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lyrformad fot.

Ytskador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 580