TRÄNINGSCYKEL, Monark 915 E, 19/2000-tal.

2671317. TRÄNINGSCYKEL, Monark 915 E, 19/2000-tal.

Mått ca 90 x 45 x 115 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 90 x 45 x 115 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 034