BAJONETT, M7, USA, 1900-tal.

BAJONETT, M7, USA, 1900-tal.
2671303. BAJONETT, M7, USA, 1900-tal.

Längd ca 33 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Färgbortfall. Mindre hack i blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 33 cm.

Antal besök: 437