ANDÔ UTAGAWA HIROSHIGE. Träsnitt, signerad.

2671102. ANDÔ UTAGAWA HIROSHIGE. Träsnitt, signerad.

Ram ca 37 x 50 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 37 x 50 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 456