YAMAGUCHI. Tre sittande män, Akvarell, signerad.

267104. YAMAGUCHI. Tre sittande män, Akvarell, signerad.

36x25,5 cm
Yamaguchi (1866-1968), Japan.

Något gulnad samt spricka i glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

36x25,5 cm
Yamaguchi (1866-1968), Japan.

Antal besök: 547