OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stadsbild, olja på duk, signerad Lövgren.

267094. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stadsbild, olja på duk, signerad Lövgren.

43 x 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 33 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 000