TRÅG, SMÖRFORM samt SLEVAR, 5 delar, Allmoge. 1800/1900-tal.

267018. TRÅG, SMÖRFORM samt SLEVAR, 5 delar, Allmoge. 1800/1900-tal.

Längd 20 - 36,3 cm.

Slitage, färgbortfall, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20 - 36,3 cm.

Antal besök: 604