DIVERSE, bl.a. glas och keramik. 1900-2000-tal.

26700. DIVERSE, bl.a. glas och keramik. 1900-2000-tal.

Figuriner bl.a. Elbogen.
Servisdelar, glas.
Tennföremål.
mm.

Enstaka nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figuriner bl.a. Elbogen.
Servisdelar, glas.
Tennföremål.
mm.

Enstaka nagg, slitage.

Antal besök: 1 066