TEDDYBJÖRN, sannolikt Steiff, Tyskland. 1900-talets första hälft.

266996. TEDDYBJÖRN, sannolikt Steiff, Tyskland. 1900-talets första hälft.

Ledade armar och ben samt huvud, stoppad kropp samt sydda detaljer.
Längd 37 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 37 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 471