HALSBAND, 18k guld med diamanter, Italien, 1900-tal.

266965. HALSBAND, 18k guld med diamanter, Italien, 1900-tal.

Kedja längd ca 39 cm. Hänge med fyra diamanter om totalt ca 0,08ct, höjd ca 10,5 cm.
Vikt ca 2,4 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 2,4 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 593