BÄGARE, silver, Lorens Stabeus(verksam 1745-1778), Stockholm 1752. Vikt 417 gram.

266960. BÄGARE, silver, Lorens Stabeus(verksam 1745-1778), Stockholm 1752. Vikt 417 gram.

Höjd ca. 17,5 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 17,5 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 1 492