FYRA BEATRIX POTTER MUSIKALISKA PORSLINSFIGURER.

2669385. FYRA BEATRIX POTTER MUSIKALISKA PORSLINSFIGURER.

1980-talet,
'Född fri', Tom Kitten, 15cm hög, i originalkartong
'Rock a bye baby', Hunca Munca mus, 13cm hög
'Ner vid den gamla kvarnen', Jeremy Fischer, 11cm hög
'Peter Bomull', Kaninen Peter, 16.5cm hög.

Funktion inte garanterad,
låda med scuffs och slitage
Jeremy fisher med mindre nagg till ögat och till bas.

Gör en kostnadsfri värdering!

1980-talet,

Funktion inte garanterad,
låda med scuffs och slitage

The Auction Hub
Antal besök: 229