ANTONI ROS I GÜELL. Utsikt över floden.

2669074. ANTONI ROS I GÜELL. Utsikt över floden.

Olja på duk
Signerad
54x64 cm.

Smärre skador och förluster. Förgylld träram, med förluster.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
54x64 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 2 217