MIGUEL FORTEZA. ”Storm”.

MIGUEL FORTEZA. ”Storm”.
2668785. MIGUEL FORTEZA. ”Storm”.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, betitlad
38,5 x 46 cm.

I gott skick. Det har inte granskats utanför ramen. Stomme i stuckaturerat och förgyllt trä, med defekter.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
38,5 x 46 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 307