ARNE BANG. Vas, keramik, Danmark, monogramsignerad.

2668724. ARNE BANG. Vas, keramik, Danmark, monogramsignerad.

Höjd 15 cm.

Smärre bruksslitage, tillverkningsdefekt vid mynning.

Tema

Danskt porslin

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Tema

Danskt porslin

Antal besök: 1 081