SERVIS, 3 delar, Silver, Gustaviansk stil, 1916.

266862. SERVIS, 3 delar, Silver, Gustaviansk stil, 1916.

Kannans höjd 24 cm. Sockerskålens höjd 8 cm. Gräddkannans höjd 11 cm.
Invändigt med förgyllning.
Total vikt 1040 gram.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Invändigt med förgyllning.
Total vikt 1040 gram.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 502