SOFFBORD, 1960-tal.

SOFFBORD, 1960-tal.
2668558. SOFFBORD, 1960-tal.

Fanerad med palisander. I sargen två utdragsskivor. Ej märkt. Längd ca 161 cm, bredd ca 60 cm, höjd 50 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage och fläckar. Ställvis något blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!
2668558. SOFFBORD, 1960-tal.

Antal besök: 737