NILS JOHANSSON. Olja på pannå.

266840. NILS JOHANSSON. Olja på pannå.

Delegation, signerad och daterad 1961. 27x38 cm.

Nils Johansson (1922–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Nils Johansson (1922–2014)

Antal besök: 2 376