W. DOMSCHEL. brusande hjort.

W. DOMSCHEL. brusande hjort.
266826. W. DOMSCHEL. brusande hjort.

Tysk målare under 1900-talet Jh., olja på duk, nere till höger. tecken. W. Domschel, skildring av en brusande hjort. Mått: 80 x 60 cm Inramad.

duk med fläck/skada, gnidning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus Demessieur
Antal besök: 6 963