BORDSUR, "Rätt tid", Zenith, träsockel, 1940-tal.

2667961. BORDSUR, "Rätt tid", Zenith, träsockel, 1940-tal.

Zenith 8 jours Schweiz. 13,5x12,5 cm.

Bruksslitage. Fungerande vid katalogiseringstillfället.

Tema

Månadsauktion mars

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Månadsauktion mars

Antal besök: 1 578