MATADORSVÄRD, Spanien, 1800-tal.

2667844. MATADORSVÄRD, Spanien, 1800-tal.

Längd 92 cm.

Skadad balja samt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 92 cm.

Antal besök: 1 749