FICKUR, Elgin Watch Co, med klockställ, förgyllda.

2667299. FICKUR, Elgin Watch Co, med klockställ, förgyllda.

Diameter 51 mm
Ställets höjd 12,5 cm.

Bruksslitage samt fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 51 mm
Ställets höjd 12,5 cm.

Antal besök: 379