BESTICK, 15 delar samt SERVETTRING, silver, olika mästare, Ryssland. 1800/1900-tal.

266726. BESTICK, 15 delar samt SERVETTRING, silver, olika mästare, Ryssland. 1800/1900-tal.

Längd ca 11 - 21,5 cm.
Servettring, otydliga stämplar, svensk kontrollstämpel.
Total vikt ca 550 gram.

Slitage, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 11 - 21,5 cm.
Total vikt ca 550 gram.

Slitage, gravyrer.

Antal besök: 794