LAMPETTER, ett par, mässing, jugend, omkring 1900.

266725. LAMPETTER, ett par, mässing, jugend, omkring 1900.

För två ljus vardera. Höjd ca 22 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 1 257