SKÅL, glas, jugend, Loetztyp, tidigt 1900-tal.

266711. SKÅL, glas, jugend, Loetztyp, tidigt 1900-tal.

Iriserande rödtonat glas. Höjd 9 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 604