VAS, keramik, Hilma Persson Hjelm, 1917.

266672. VAS, keramik, Hilma Persson Hjelm, 1917.

Signerad undertill.
Höjd 10 cm.

Repor, smärre glasyrsläpp undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad undertill.
Höjd 10 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 975