VÄGGSPEL, omkring 1900-talets mitt.

2666619. VÄGGSPEL, omkring 1900-talets mitt.

Höjd ca 70,5 cm.

Renoverad. Lås kärvar något men nyckel finns. Ställvisa skador så som torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 70,5 cm.

Antal besök: 900