Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Motiv från Hindås, olja på duk, otydligt signerad och daterad.
26665. OKÄND KONSTNÄR. Motiv från Hindås, olja på duk, otydligt signerad och daterad.
47,5 x 42 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47,5 x 42 cm.
Auktionshuset Kolonn
767