Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
SIGFRID ULLMAN. "från Bornholm", olja på pannå, monogramsignerad.
266659. SIGFRID ULLMAN. "från Bornholm", olja på pannå, monogramsignerad.
37 x 45 cm.
Något fläckig.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 45 cm.
Något fläckig.
Göteborgs Auktionsverk
1 204