STRINGHYLLA, teak, 1950/60-tal.

2666583. STRINGHYLLA, teak, 1950/60-tal.

Bredd på hyllplan: 78,1 cm.

Mindre märken och repor förekommer, i övrigt normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd på hyllplan: 78,1 cm.

Antal besök: 524