VASER i glas, 2 st, Lars Hellsten för Royal Krona samt Lars Kjellander.

266642. VASER i glas, 2 st, Lars Hellsten för Royal Krona samt Lars Kjellander.

Vas i glas. Lars Hellsten. Etikettmärkt Royal Krona Sweden. Märkt Royal Krona Sweden. signerad 44385-5 Hellsten.
Höjd 17 cm. Längd ca 16 cm.
Vas med graverad dekor av blåklint och korn. Lars Kjellander. Signerad Kjellander 417 359. Höjd 20 cm. Längd 13,5 cm.

Stort antal repor.
Lars Hellsten vas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm. Längd ca 16 cm.

Stort antal repor.
Lars Hellsten vas med nagg.

Antal besök: 2 567